Zpět do obchodu

Registrace

O projektu

Projekt Zahrádky Chrudim má za cíl nabídnout zájemcům možnost využití 15 rekreačních pozemků (zahrádek) v klidné lokalitě města Chrudim – Na Rozhledně. K dispozici (prodeji) bude pouze 12 nově zasíťovaných pozemků. Záměr poskytuje jedinečnou příležitost pro ty, kteří hledají místo pro odpočinek a relaxaci, a zároveň pro ty, kteří si rádi vypěstují své BIO ovoce a zeleninu. Na pozemcích je povolena výstavba zahradních domků o zastavěné ploše 40 m², s přízemím a využitým podkrovím. Inspirací pro Vás může být Ulita od firmy Egoé life nebo zahradní domek na míru od firmy Prefast.

Velikost pozemků se pohybuje od 353 m² do 1 019 m².

Předpokládaný termín dokončení projektu je červen 2024.

Chrudim - Na Rozhledně

Lokalita Chrudim – Na Rozhledně je jednou z žádaných částí města. Charakteristická svým klidem a občanskou vybaveností je vyhledávána především pro bydlení.

Jednou z hlavních výhod této lokality je skvělá dostupnost. Místo je snadno přístupné městskou hromadnou dopravou, zastávka MHD je do 50 m. Pro ty, kdo dávají přednost pohybu na čerstvém vzduchu, je lokalita snadno dostupná také pěšky nebo na kole.

Díky své strategické poloze je toto místo ideální jak pro obyvatele města Chrudim, tak pro zájemce z okolí.

Kontaktujte nás

Pokud Vás oslovila naše nabídka zahrádek, neváhejte nás kontaktovat - telefonicky nebo emailem. Rádi Vám sdělíme veškeré podrobnosti, aktuální stav výstavby a rezervací nebo poradíme s možnostmi financování.

Zpět do obchodu